ΣΙΓΑ ΤΟ ΚΑΤΟΡΘΩΜΑ...
![](/ImageGen.ashx?image=/media/1281838/andro.jpg&width=620&constrain=true)
Συζητήθηκε, λέει, έντονα το όνομα της Ανδρομάχης, Το πιο εύκολο αυτό. Κι εγώ να βγω να τραγουδήσω με το μισό πουλί μου έξω, είναι σίγουρο πως θα συζητηθώ. Έντονα, έτσι; Και πολύ έντονα,
Δεν είχα ξανακούσει το όνομα Ανδρομάχη, της κυρίας Ανδρομάχης Δημητροπούλου. Τη έμαθα, όμως, όταν έγινε αυτή η - έντονη - συζήτηση γι' αυτήν όταν τραγούδησε σε πίστα νυχτερινού κέντρου, με βαθύ ντεκολτέ. μέχρι χαμηλά στην κοιλιά της.
Δεν είναι σίγουρος, πιο σωστά δεν γνωρίζω, αν η κυρία Ανδρομάχη τραγούδησε με τη σκέψη να επιδιώξει - έντονο- θόρυβο γύρω από το όνομα της. Να σημειώσω σχετικά ότι αν η κυρία Ανδρομάχη ή όποια άλλη τραγουδήσει με εντελώς γυμνό το στήθος της, δεν θα κερδίσει συζήτηση - έντονη ή άτονη- μεγαλύτερη απ' αυτή που γνώρισε η Ανδρομάχη με τα μισά βυζιά στο μάτι του καθένα.
Στη φώτο, το ντεκολτέ της Ανδρομάχης Δημητροπούλου είναι εξαιρετικά σεμνό.
Διαβαστε ακομα: